TRÉNING – resumé

Předem bych rád všem poděkoval, že se na akci dostavili a Tomášovi ze Skalice bych rád popřál vše nejlepší k narozeninám a hlavně mnoho zářezů na jeho pažbě v dalším roce :-) .

Co se samotné hry týče, tak mě překvapilo v jak hojném počtu jsme se sešli. Velké díky pak patří Davidovi, který se postaral o bezproblémový chod celé akce.

Myslím si, že hra splnila svůj účel, protože jsem si všichni zastříleli do sytosti. První dvě hry se nesli především v obraně nám určených stanovišť, což připisuji především tomu, že rudý tým – za který jsme hráli byl mírně početně slabší a i když nám dorazili pozdně dorazivší účastníci a posílili nás, tak nebyli za celou první hru schopni nalézt ani naši základnu, natož pak základnu nepřítele. Co se obraných bojů týče, tak si myslím, že Buldoci prokázali, že jsou v plnění zadaných úkolů hodni názvu svého týmu a svěřené pozice bránili opravdu odhodlaně, kdy pokousali mnoho útočníků. Navíc jsem se zdaleka nespokojili jen s obranou, a několikrát se nám podařilo prověřit obranná uskupení nepřítele.

Kladně bych ohodnotil i závěrečnou hru, kdy jsme dobývali budovu obsazenou nepřítelem, jehož jádro tvořili otrlí bojovníci z Two Towers. Tady byli Buldoci hrot útočného kopí našich sil, který směle tlačil zejména v prostoru vstupu od Hiltonu. Škoda některých chyb, kdy se mi například vybavuje, že jeden z našich útočících spojenců snad omylem zasáhl Bulldoga stojícího u předních dveří dobývaného objektu a pak když na něj byla přenesena palba vydržel zalehnutý ve své díře nekonečné minuty, než byl konečně vyřazen ze hry. Po té vyjádřil svůj údiv nad tím, že byl zasažen členy svého týmu, stejně jako my jsme byli překvapeni nad příslušností tohoto zákeřného střelce. Takové nedorozumění nás pak stálo dva spoluhráče a odhaduji, že i několik stovek kuliček, kterými byl les odkud zmatený spoluhráč střílel důkladně prosmýčen. Jinak se však Buldoci hemžili kolem vstupu do Budovi a zaměstnávali zde velký počet obránců. Škoda, že jsem nebyli dostatečně podpořeni některými ostatními spoluhráči, kteří vydrželi celou hru ležet v přilehlé lesíku. I když i mezi nebuldočími spoluhráči se našli velmi dobří a platní bojovníci, kteří dokázali nepřítele zle potrápit.

Osobně za zklamání považuji předčasný odjezd chlapců z Kamenického Šenova, se kterými jsem paintballově vyrůstal a o nichž jsem doufal, že by se mohli stát vítanou posilou naší smečky. Asi je opravdu rozdíl mezi hraním na vyasfaltovaném hřišti doplněném o umělé překážky vysokých do výšky ramen a hrou v lese, kde se plazíte v blátě a schováváte mezi mokrými větvemi. Ovšem prohlášení našeho způsobu hry za málo akční a následný odjezd do jiné lokality, kde si zahrají akčnější hru je možno považovat skoro až za urážku. Ale jak se říká, proti gustu, žádný dišputát.

Za sebe bych se pak rád omluvil za výbuch hněvu, který nastal, když jsem byl “zákeřně” zastřelen při nesení nepřátelské vlajky soupeři, kteří teprve z mrtvoliště mířili ke svému baráku, kde měli být oživeni. Jejich následné gesto, kdy nejenže uznali svou chybu a hru ukončili v náš prospěch bylo v pravdě rytířské a zcela jistě si zasloužilo z mé strany jinou reakci. Budiž mi to poučením pro příští akce.

Včera jsem si uvědomil, že jsem hrdý na to, že jsem Bulldog. A proč? Protože Buldoci útočí bez zbytečných slov, pohybují se tiše a účelně. Jaký to rozdíl oproti jiným, kteří jsou slyšet na dálku a kteří chodí v hloučkách po vyšlapaných pěšinkách a při obraně svěřených pozic si jen tak střílí ve stoje do stromů, čímž odhalují své pozice. Buldoci jsou aktivní a smělí a když jim dochází kuličky a vzduch při obraně pozic, tak místo vyčkávání zásahu zalezlí v okopu, se pustí na zteč nepřátelských pozic. Protože je přece lepší před vyřazením s sebou vzít co nejvíce nepřátel a dojít si pak doplnit kule a vzduch na mrtvoliště a vrátit se jako plnohodnotný bojovník do hry, než být zbytečně zalezlý hodinu někde v díře. A hlavně, protože se s Vámi nenudím a protože Buldok nenechá Buldoka ve štychu.
Jsem rád, že jsem se mohl stát Vaší součástí. Michal

Další v kategorii >> Články: Raketová základna 2014 | Barakunda 2012 | SYBERIA 2014 | Pistolový turnaj - 3 členné týmy - Praha 2013 | Bojová patrola 2013 | STALKER II 2013 | Monte Casino | Bobrava 2013 | Rokle prokletých 2013 | Tréning - hotel HILTON - červenec 2013 | Tréning - 1.12.2012 | IMPÉRIUM vs. REPUBLIKA | X- Com 2013 | Bitva u Verdunu 2012 | Tréning TT - Prysk (2014) | Taktický tréning - Kamenický Šenov 2014 | Stalingrad - 2013 | STALKER - 2013 |

Prosinec 2023
PoÚtStČtSoNe
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Bulldog team

David Dvořák
Jméno: David Dvořák
Tel: 737 761 171

TOPlist


Plánované akce

jméno: heslo: