PISTOLOVÝ TURNAJ – Praha – 2013

V květnovou sváteční středu jsme se vydali na pistolový turnaj do Prahy. Bohužel se nám nepodařilo pořádně poskládat tým z našich stálých členů a tak jsme rádi přibrali Libora, kterému zbraň zapůjčil Tomíno, který se pro zákeřnou chorobu nemohl sám zúčastnit a za zapůjčení zbraně mu patří velké díky.

Nevelká očekávání

S ohledem na to, že já jsem čerstvým hrdým majitelem zbraně TPX (díky Dondone) a Libor držel pistoli / záložku v ruce vesměs poprvé jeli jsme hlavně tvořit kompars ostatních paintballových borců. Zcela v tomto duchu také proběhla první hra, při které nás Aligátoři zostudili nevídaným způsobem – než jsme se stačili rozkoukat, tak Aligátoři (tuším že Tracker) nesl naší vlajku. Chybami se člověk učí, říká se… Nutno říct, že celé první kolo jsme dost tápali a hledali formu.Po paměti si pamatuji, že v prvním kolem jsme naplno bodovali proti Nordic Area a remízu jsme uhráli s týmem TT – Taliban. Ostatní přece jen úkazali, že už někdy v ruce záložní zbraň drželi a nenechali se od nás od nováčků zahanbit.

Do třetice všeho dobrého

Ke hře s týmem TT – Taliben, kterému šéfoval paintballový guru Rajko se mi váže nezapomenutelný zážitek. Zůstal jsem totiž poslední z našeho týmu a na mě se hrnuli hned tři protivníci. Stáli při mě všichni svatí, když se mi podařil jednoho z nich, zcela náhodně zasáhnout, když se blížil k mému úkrytu v rohovém domečku, který měl v té chvíli až moc oken a dveří. To už jsem ale slyšel Rajka doslova dýchat za zdí a v protějším okně se objevil Hellboy s krvelačným výrazem ve tváři (nevím, zda má i jiný výraz). Opět se na mě usmálo štěstí a kule vyslané na mě z bezprostřední blízkosti se rozbily o stěnu nade mnou – to z toho jak se mi podlomila kolena. Následně byl Hellboy zlikvidován střelou z mého TPX a já se klepal strachy ze souboje s Rajkem. Ten také na nic nečekal a celou místnost provětral několika střelami – do třetice všeho dobrého jsem opět zůstal bez úhony. Využil jsem chvíle okamžiku a natáhl ruku z poza dveří a začal instinktivně pálit tam, kde jsem tušil Rajka. Palčivá bolest v rameni znamenala konec mého štěstí, kterého jsem si za tu hru vybral vrchovaně. Nakonec to skončilo tak, že jsem se s Rajkem zasáhli vzájemně – on dostal tři prachovky do stehna (za to promiň) a já barvou do ramene (modřina z kvalitně vyštelované úsťovky mě stále zdobí). Bod pro náš tým mě pak zahřál u srdce.

Buldoci našli formu

V prvním kole jsem skončili tuším šestí z osmi zúčastněných týmů a v tom druhém kole jsem se chtěli vyšvihnout. A dařilo se… Aligátorům jsme vrátili vše s plnou parádou, Nordic Area na nás v druhém kole také nestačila, Brněnský batalion se s námi také potrápil a uhráli jsem s ním remízu, již si úplně přesně nepamatuji, jak jsme to sehráli s týmy od Two Towers, ale i ty jsme zle potrápili a připsali si proti některým z nich body. Nakonec nás mrzel poslední souboj s Terčíky, ve kterém jsem zbili tři na jediného protivníka a tomu se stejně podařilo zmocnit se naší vlajky a odnést jí v pořádku k té své.

Překvapili jsme sami sebe

Konečné pořadí týmů bylo následující:

Únor 2024
PoÚtStČtSoNe
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829   

Bulldog team

David Dvořák
Jméno: David Dvořák
Tel: 737 761 171

TOPlist


Plánované akce

jméno: heslo: